Dairy Goat Info Forums banner

lavender

  1. Soap Making
    I need to buy some Lavender. The only one that is under $45pp is 40/42. The least expensive($33pp if I buy 10 lb) is from Lebermuth, and Bulk Apothacary has one pound for $40. I dont mind paying $7 more as long as I dont need ot buy so much at one time. BUT do you think the quality is the...
Top